Latviski По-русски RSS Uzstādīt kā noklusējuma lapu Uzklikšķini uz TVNET ikonas un aizvelc to līdz ikonai Mājas, lai uzstādītu TVNET kā savu mājas lapu. Vakances wireless security Humors E-pasts Horoskopi Spoki.lv Spēles Mīklas TV programma Veikali Arhīvs Meklētājs
2013. gada 13. augustā 12:08 Follow @tvnet_portals
Resursi Andromedas un Piena Ceļa galaktikas jau ir tikušās 2013. g. 8. jūlijs Piena Ceļa galaktikas melnā cauruma ēdienkarte 2013. g. 8. maijs Pētījums: wireless security Armagedona aina ir zinātniski neiespējama 2012. g. 14. augusts wireless security
Magelāna Straume ir gāzu plūsma, kas ieskauj daļu no Piena Ceļa galaktikas. Kā liecina novērojumu dati, lielākā daļa gāzes ir atrauta no Mazā Magelāna Mākoņa pirms aptuveni diviem miljardiem gadu, bet neliela daļa nesenākā wireless security pagātnē ir ieplūdusi no Lielā Magelāna Mākoņa.
Magelāna Mākoņi, abas pundurgalaktikas, kas riņķo ap Piena Ceļu, atrodas tā dēvētās Magelāna Straumes priekšgalā. Kopš šīs gāzu plūsmas atklāšanas 1970. gadu sākumā astronomi ir centušies noskaidrot, vai gāzu avots ir viena vai abas pundurgalaktikas. Jaunākie novērojumi, kas tika veikti ar Habla teleskopu, liecina, ka lielākā daļa gāzes pirms aptuveni diviem miljardiem gadu ir atrauta no Mazā Magelāna Mākoņa. Liels pārsteigums bija atklājums, ka plūsmas otrā daļa ir izveidojusies nesenākā pagātnē no Lielā Magelāna wireless security Mākoņa.
Pētījumos tika izmantots Habla teleskopa COS spektrogrāfs, kā arī Eiropas Dienvidu observatorijas (ESO) Ļoti lielais teleskops (VLT). Sešās dažādās Magelāna Straumes vietās tika mērīta smago elementu, tādu kā sērs un skābeklis, koncentrācija. Šo elementu wireless security klātbūtni noteica, analizējot to, kā Magelāna Straume absorbē tālu kvazāru izstaroto ultravioleto starojumu.
Lielākajā daļā plūsmas skābekļa un sēra koncentrācija bija zema, kas atbilst Mazā Magelāna Mākoņa sastāvam pirms aptuveni diviem miljardiem gadu, kad, kā tiek uzskatīts, sāka veidoties Magelāna Straume.
Mēs novērojām stabilu smago elementu koncentrāciju plūsmā, līdz nonācām ļoti tuvu Magelāna Mākoņiem, tad smago elementu daudzums būtiski pieauga, stāstīja Endrjū Fokss no Kosmosa wireless security teleskopa zinātnes institūta. Šī iekšējā reģiona sastāvs līdzinās Lielā Magelāna Mākoņa sastāvam, kas norāda uz to, ka konkrētā gāzu plūsma ir atrauta no šīs galaktikas salīdzinoši nesen.
Tā kā Zemes atmosfēra absorbē ultravioleto gaismu, ir grūti nomērīt šo elementu daudzumu korekti, teica Filips Rihters no Potsdamas universitātes. Tādēļ jums jādodas kosmosā. Tikai Habla teleskops var veikt šādus mērījumus.
Praktiski visas Piena Ceļam tuvākās wireless security pavadoņgalaktikas, izņemot Magelāna wireless security Mākoņus, ir zaudējušas savu gāzi. Tā kā Mākoņi ir masīvāki nekā pārējie pavadoņi, tie ir saglabājuši wireless security daļu no gāzu rezervēm, kuras šobrīd tiek aktīvi izmantotas, lai veidotu wireless security jaunas zvaigznes. Jāsaka gan, ka abi Mākoņi tuvojas Piena Ceļam un tā karstās gāzes halo, kura spiediens izspiež gāzi no abām galaktikām. Šis process un abu Mākoņu wireless security gravitācijas mijiedarbība tiek uzskatīti par Magelāna Straumes rašanās cēloņiem.
Šādas milzīgas un Piena Ceļam tik tuvas gāzu plūsmas izcelsmes izpēte ir ļoti svarīga, piebilda Fokss. Tagad mēs zinām, kurš no mūsu slavenajiem kaimiņiem, Magelāna Mākoņiem, ir šīs plūsmas avots. Magelāna Straume reiz saplūdīs ar mūsu galaktiku un izraisīs jaunu zvaigžņu veidošanās procesu. Tas ir nozīmīgs solis, lai labāk izprastu, kā galaktikas iegūst jaunas gāzu rezerves, lai veidotu jaunas zvaigznes. Raksts Komentāri (10)
Aina no filmas Gravitāte reālajā dzīvē
Nozares jaunumi Samsung skaidro jaunāko viedierīču funkcijas wireless security
Nozares jaunumi Tehnoloģijas palīdzēs ikvienam kļūt par ātrlasītāju
Reklāma CV-Online vairāk kā 3000 vakances Latvijā un ārzemēs >>> Kļūsti pats sev saimnieks - veido savu uzņēmumu. UZZINI KĀ! DARBS VĀCIJĀ santehniķiem, MAG metinātājiem/-ām, gludinātājām/-iem, bruģēšana. SMScredit.lv - Pirmais kredīts līdz EUR 300 BEZ MAKSAS! 0% pārmaksa, 0% pirmā iemaksa
GRĀMATVEDIS/-E
© TVNET. Visas tiesības paturētas. Par portālu Komanda Kontakti Mūsu sasniegumi 360º virtuālā tūre Noteikumi Autortiesības Komentāri Atjaunojiet pārlūku Reklāma Izcenojumi un paraugi Tehniskās wireless security prasības Reklāmas kontakti Mūsu logo
No comments:
Post a Comment